Floatation therapy to najlepszy nieinwazyjny, nielekowy sposób na osiągnięcie głębokiego relaksu.

Badania dr Justina Feinsteina to kolejne badania dotyczące floatingu. Po raz pierwszy w badaniu klinicznym, 50 niespokojnych ludzi unosiło się podczas jednej sesji pływającej. Zwykle ludzie ci nie skorzystaliby z komercyjnego centrum floatingowego, ponieważ ich niepokój w wielu postaciach utrudniałby im rozważenie takiego doświadczenia. Zadziwiająco, każdy pojedynczy uczestnik znalazł znaczną poprawę w odczuwaniu po zaledwie jednej sesji pływającej. Jeszcze bardziej niezwykłe jest to, że im cięższy lęk, tym więcej odczuwają ulgi. Uzyskanie tego stopnia sukcesu i poinformowanie wszystkich o znacznej poprawie jest wspaniałym świadectwem możliwości zastosowania klinicznego pływalności i, oczywiście, siły, jaką ma każdy, aby osiągnąć głęboki, relaksujący mózg.

Bardzo poruszające jest przekonanie się, że niektórzy z tych badanych czuli, że "odzyskują swoje życie" lub że znaleźli więcej ulepszeń, niż zapewniała im złota standardowa terapia lekowa. I to było z jednej sesji pływającej, około godziny płynącej spokojnie, ale w monitorowanych, dokładnie skalibrowanych warunkach.

Wyniki badań podkreślają, jak potężnym narzędziem może być basen float w całym naszym życiu. Kiedy ciało się rozluźnia, mózg odpręża się, co może wywołać głębokie zmiany, które sprawiają, że czujemy się inaczej. Doświadczenie pływania jest prawie zawsze pozytywne i zachęca do naturalnych zdolności uzdrawiania, które wszyscy zamknęliśmy w naszych komórkach.

Float Clinic LIBR

Więcej na: https://floataway.com/news/