sesje floatingu

90 zł

Sesja Intro - 45 minut

120 zł

Sesja standardowa - 60 minut

160 zł

Sesja 120 minut

Skontaktuj się z nami

Sesja dłuższa niż 120 minut

160 zł.

Sesja 60 min. dla dwóch osób (razem w kabinie)

200 zł.

Sesja 60 min. dla dwóch osób (w oddzielnych kabinach)

160 zł.

Sesja 60 min. dla jednej osoby + seans sauny Ganbanyoku

260 zł.

Sesja 60 min. dla dwóch osób (razem w kabinie) + seans sauny Ganbanyoku

300 zł.

Sesja 60 min. dla dwóch osób (w oddzielnych kabinach) + seans sauny Ganbanyoku

 

KARNETY

300 zł / 100zł sesja

3 x sesja 60 minut

450 zł / 90zł sesja

5 x sesja 60 minut

800 zł / 80zł sesja

10 x sesja 60 minut

seans ganbanyoku (japońska sauna skalna)

 

INHALACJA podczas seansu saunowania plus 10 zł. / osoba

90 zł

Seans Max Hot 90 minut

160 zł

Seans Max Hot dla dwóch osób 90 minut

60 zł

Seans 60 minut

100 zł

Seans dla dwóch osób 60 minut

 

KARNETY

165 zł / 55zł sesja

3 x 60 minut

250 zł / 50zł sesja

5 x 60 minut

450 zł / 45zł sesja

10 x 60 minut

800 zł / 80 zł. sesja

10 x 60 minut dla dwóch osób

inhalacja

 

 

10 zł

INHALACJA podczas seansu saunowania plus 10 zł. / osoba

masaże

180 zł. / 250 zł.

Masaż "Hawajski - Lomi Lomi Nui" 60 minut / 90 minut

Masaż Lomi Lomi Nui

Ciało natłuszczone jest naturalnymi olejami tłoczonymi na zimno, sprawia to, że ruchy osoby masującej są płynne i precyzyjne. Ciało masowane jest z przodu i z tyłu z wyjątkiem sfer intymnych. Masaż trwa najczęściej 1,5 godziny, ale ten czas może zostać zmieniony w zależności od potrzeb.

KORZYŚCI Z MASAŻU

Uczucie ulgi spowodowane rozluźnieniem mięśni i ścięgien. Wzrost elastyczności stawów. Zharmonizowanie fizjologii ciała i jego procesów: oddychania, trawienia, wydalania. Usprawnienie krążenia limfatycznego, tętniczego i żylnego. Wzmocnienie, wyciszenie i zharmonizowanie układu nerwowego, co daje poczucie wewnętrznej równowagi. Ukojenie emocji, złagodzenie niepokoju, wyciszenie negatywnych myśli. Pojawienie się wewnętrznego komfortu i łatwości skupiania się na pozytywach.

Masaż Lomi Lomi wywodzi się z Hawajów. Wieki temu wykonywano go w świątyniach, gdy osoba poddająca się zabiegowi miała podjąć jakąś ważną decyzje życiową. Ten egzotyczny rytuał poprzez dotyk głęboko oczyszcza duchowo i fizycznie, a także przywraca równowagę. Masaż Lomi Lomi Nui odróżniają od typowych masaży europejskich głównie charakterystyczne pełne gracji ruchy taneczne wykonywane przez terapeutę, a także masowanie przedramionami. Ruchy masażysty przechodzą przez ciało pacjenta niczym morskie fale. Pozwala to masowanemu na niezwykłe odprężenie i poddanie się całemu zabiegowi. Stłumione emocje, stres i ciężkie przeżycia zapisują się w naszych mięśniach. Masaż hawajski przynosi uczucie ulgi dla mięśni, poprawia elastyczność stawów, krążenie limfatyczne, tętnicze i żylne, harmonizuje system nerwowy. Przynosi również korzyści emocjonalne, odczuwane zarówno w czasie masażu jak i długo po nim - uwalnia od niepokoju, zmartwień i negatywnych myśli

Zapraszamy do Lewitarium :)

https://www.facebook.com/LomiLomiNuiLewitarium/

Zapach świeżego, ciepłego olejku kokosowego, pomarańczowego albo tego, który Ty wybierzesz i delikatne odgłosy polinezyjskiej muzyki przenoszą do tropikalnego raju na wyspie, gdy poddasz się wyjątkowo hawajskiemu doświadczeniu, masażowi LOMI LOMI NUI.

200 zł

Masaż "Tajski" 90 minut

“The Art of Touch” massage with Zen On

Indywidualne sesje masażu są dla mnie medytacją w ruchu, praktyką uważności, nieustającą nauką i zachwytem nad istotą ludzkiego ciała oraz fascynującym przeżyciem. Jest również wielką niewiadomą, jak potoczy się dialog pomiędzy Tobą i mną? Dialog wyjątkowy, bo bez słów, który gdy dwie osoby się na niego otworzą, pozwala podczas jednej sesji zadziać się rzeczom niezwykłym. Współczesny Masaż Tajski to niezwykle relaksujący, choć niekiedy głęboki ( to nie to samo co bolesny) i intensywny masaż całego ciała, także stóp, dłoni, głowy czy brzucha. To połączenie starożytnych technik pracy z ciałem, elementów rozciągania powięziowego, akupresury, masażu dynamicznego, Osteothai, oraz terapii czaszkowo-krzyżowej, która uwalnia nagromadzone w ciele napięcia, ból i emocje.

Ponadto, jeśli w trakcie sesji zachodzi taka potrzeba, proponuję techniki oddechowe, które pomogą pozbyć się wewnętrznych napięć i skumulowanego stresu. Ta holistyczna praca z ciałem, liniami energetycznymi SEN i emocjami pozwala poruszyć energię i ułatwić mu naturalny proces samo regeneracji i uzdrowienia. Masaż tajski poprzedzony jest rozmową i ustaleniem indywidualnych potrzeb, by poczuć się bezpiecznie i komfortowo, a wykonywany jest na macie, w niekrępującym ruchu ubraniu i w pełnym dbaniu o komfort osoby masowanej. W swojej pracy wykorzystuję różne techniki masażu oraz pracy z ciałem, propaguję zdrowy styl życia w oparciu o aktywność fizyczną, właściwe odżywianie, oraz odnowę biologiczną.

Ciało jest świątynią duszy, powinno się je kochać i dbać o nie. Zwłaszcza po intensywnym wysiłku, przy pełnym pośpiechu trybie życia, przy stresie który kumuluje się w naszych tkankach, powinniśmy pamiętać, by dać mu nieco czułości, aby utrzymać fizyczną sprawność, naturalny balans i harmonię. Pozwól sobie na całkowite odprężenie, zajrzyj w głąb siebie i otwórz się na uzdrawiającą moc dotyku. Chciałbym się tą energią podzielić także z Tobą, zapraszam więc na sesje indywidualne. Z całkowitą uważnością i radością płynącą z dawania zabiorę Cię w niezwykłą podróż, podczas której zrelaksujesz swoje ciało i umysł, a może i duszę.   

Do zobaczenia :) 

Zen On

200 zł. / 3 x kobido 400 zł

Masaż KOBIDO


 

Japoński masaż Kobido to starożytna technika, która w nieinwazyjny sposób poprawi owal twojej twarzy, ujędrni skórę i wygładzi zmarszczki. To naprawdę działa! Metoda Kobido wywodzi się z Japonii i przez długie stulecia była pilnie strzeżona i zarezerwowana jedynie dla członków rodziny cesarskiej. Dziś ten rodzaj masażu cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie jako niezwykle skuteczny, a przy tym naturalny sposób na zniwelowanie oznak upływającego czasu. Ten niezwykły zestaw technik masażu poprawia kontur twarzy, przywracając mu młodzieńczą wyrazistość i zapobiegając powstawaniu tzw. chomiczków, jednej z mniej lubianych oznak starzenia, podnosi policzki, spłyca bruzdy nosowo-wargowe, niweluje opuchliznę. Pomaga zmniejszać worki pod oczami czy opadające powieki. Rozprostowuje lwią bruzdę między brwiami i poprzeczne zmarszczki na czole. Sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i promienna. Cały ten proces odbywa się stopniowo, a zmiany są subtelne, choć zauważalne. Z zabiegu na zabieg zyskujesz coraz lepszy wygląd. Co ważne, masaż nie zmienia twoich rysów. Wyglądasz nadal jak ty, ale bardziej promiennie, jakbyś się zakochała albo właśnie wróciła z egzotycznych wakacji.https://www.facebook.com/LomiLomiNuiLewitarium/?ref=br_rs

naturalne opalanie natryskowe

110 zł.

naturalne opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe w 100% naturalnym preparatem ekologicznym, posiadającym międzynarodowy certyfikat ECOCERT. Opalanie natryskowe SunFX to najzdrowsza i najbezpieczniejsza forma nadawania skórze pięknego koloru! Aplikacja płynu brązującego trwa od 5-10 minut i utrzymuje się około 10 dni Opalenizna schodzi równomiernie, wraz ze złuszczaniem się górnych warstw naskórka.

Dla najlepszych i najtrwalszych efektów, przed wykonaniem zabiegu opalania zaleca się wykonanie peelingu, złuszczającego nadmiar zalegającego martwego naskórka. Opalenizna na przygotowanej w ten sposób skórze jest trwała oraz idealnie równomierna. Tuż po zabiegu zaleca się założenie ciemniejszych ubrań. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica. Po tym czasie, preparat należy zmyć pod prysznicem przy użyciu żelu i ręki (bez rękawic do masażu, gąbek, czy też peelingu). Część bronzera zmywa się, jest to naturalny proces, jednak opalenizna nadal utrwala się na skórze. W dniu po zabiegu nie powinno się wykonywać czynności, które będą powodować pocenie się ciała (typu fitness, siłownia).

Przez kolejne dni warto nawilżać skórę balsamem - zwiększy to trwałość opalenizny. Wykorzystywane do opalania preparaty są całkowicie naturalne, dlatego z zabiegu mogą bezpiecznie korzystać również osoby z alergią, suchą skórą, bielactwem, kobiety w ciąży, osoby starsze, etc. Po opalaniu natryskowym skóra jest nawilżona, dobrze odżywiona To usługa odpowiednia dla wszystkich, także tych, którzy pragną cieszyć się zdrową opalenizną i źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami. Sam zabieg opalania jest przyjemny i niezwykle higieniczny- wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą precyzyjnego urządzenia. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Przeciwwskazania: zranienia, przerwania ciągłości skóry świeże blizny ciągła, nadmierna potliwość

                                                                           Floating Warszawa

VOUCHER

Zakupu sesji w formie vouchera prezentowego na różne okazje np. urodziny, imieniny, rocznice ślubu itd.
można dokonać na miejscu w salonie w CH Panorama lub możemy przesłać go w pdf. na adres e-mailowy.
Płatności zgodnie z cennikiem za usługi prosimy dokonać na konto nr: ING 85 1050 1025 1000 0091 4148 4296
Tytuł wpłaty: proszę wpisać usługi zgodnie z wybraną ofertą.
Po przesłaniu potwierdzenia zapłaty wypiszemy i prześlemy voucher.

Prosimy również o podanie imienia i nazwiska, lub dedykacji dla obdarowanych osób.
Voucher ważny 3 miesiące :)

Jeśli po pierwszej sesji zdecydujesz się na zakup karnetu – pierwsza sesja zostanie policzona jak w karnecie.
Na czas zabiegu składa się: przygotowanie do zabiegu oraz rzeczywisty czas zabiegu.

Drodzy Goście,

  • prosimy o zabranie ze sobą ręcznika i klapek, oraz stawienie się ok. 10 minut przed zarezerwowanym zabiegiem.
  • Umawiana godzina określa czas rozpoczęcia.
  • Wcześniejsze przyjście pozwoli uwzględnić czas na przebranie się, załatwienie niezbędnych formalności (jak np. wypełnienie karty przy pierwszej wizycie) oraz na spokojne przygotowanie się do zaplanowanego zabiegu, czy wizyty.
  • ​Prosimy również zarezerwować sobie chwilę spokoju i wytchnienia przy zielonej herbatce lub napoju z cytryną po zabiegach.
  • Prosimy też, aby w ośrodku wyciszyć telefony komórkowe. Pozwoli to Państwu zaznać pełnego relaksu i ukojenia. 

Zapraszamy na nieziemski relaks.

Przed rezerwacją zapoznaj się z naszym Regulaminem